Palringo

2.8.1

Çok platformlu anında mesajlaşma servisi

5.0

1

275.3k

Bu uygulamayı oyla

Palringo, bütün MSN, Gmail, Yahoo MSN, AOL, Jabber ve ICQ bağlantı kişilerinizle irtibatınızı sağlayan çok platformlu bir anında mesajlaşma servisidir.

Palringo'nun diğer benzer uygulamalarla kıyaslandığında en büyük avantajı ortalama kaynak tüketiminin daha az olması ve diğer hesaplarınızla kolayca çalışmanızı sağlayan iyi düzenlenmiş arayüzüdür.

Palringo'yu kullanabilmek için yazarın websitesinde (ücretsiz) yer alan register'e ihtiyacınız olacaktır. Kullanıcı adınızı aldıktan sonra, müşteri hesabınızda bulunmasını istediğiniz yukarıda bahsedilen bütün servisleri ekleyebilirsiniz.

Palringo, her bir servisi ayrı ayrı yönetmenize izin verir, böylece, durumunuzu MSN kişilerinden bir başkasına değiştirebilirsiniz ama Gmail kişilerine değil. İrtibat kişileriniz öncelikle durumlarına göre listelenir, fakat siz farklı servislerdeki kişileri de eklemek için gruplar oluşturabilirsiniz.

Göreceğiniz gibi; bu, benzer programların belli başlı ihtiyaçlarını karşılayanlar için çok temel bir uygulamadır ve mesajlaşma servisini anlık konuşmalar için kullananlar için ilgi çekicidir.
Notlar

Windows 200, XP ve Windows Vista ile uyumludur.

Uptodown X